Hakkımızda

Çoker Tohumculuk 1986 yılında Akhisar’ da kapalı çarşıda 4m2’lik alanda tohum ve çiftçi odaklı, Akhisar ilçesinde çiftçilerimizi ilk ileri teknoloji ve kaliteli tohumla tanışmasına önderlik yapan tohum bayisidir. Akhisar’ da başlayan yolculuğumuza Ege Bölgesi’nde devam ederek çiftçilerimize en iyi ve kaliteli tohumu ulaştırdık. 2000li yılların başında tüm Türk çiftçisine hitap etmek amacıyla tohum üretimine başlamıştır. Türkiye’nin ilk tescilli börülce çeşitlerinin üretim ve tescil haklarını almıştır. Ayrıca hobi amaçlı yetiştiriciye hitaben süs bitkileri tohumlarını da portföyüne katmıştır. Türkiye’nin en erkenci hibrit enginar çeşidini çiftçilerimizle buluşturan şirketimiz, 2015 yılından itibaren uluslararası pazarda yetiştiricilere ürünlerini sunmaktadır. 400 m2’lik işletmesi,200 hektarlık tohum üretim alanı ve 2000 ton işleme kapasitesiyle ülkemizin doğal ve sağlıklı tohumlarını yetiştiricilerle buluşturmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Dünya coğrafyasındaki gelişmeleri ve iklim değişikliliklerini göz önüne alarak, ülkemizde yetişen değerli çeşitleri uluslararası pazara sunan, rekabetçi ve yenilikçi bir Türk firması olmaktır.

Misyonumuz

1986 yılından bu yana benimsemiş olduğumuz kurucu değerlerimizle güvenli, doğal ve sağlıklı tüketim için, kaliteli sebze, yem bitkileri ve süs bitkileri tohumlarını üreterek tarım sektöründe ilkeli bir anlayış ortaya koymaktır.

Çoker Tohumculuk